به گزارش پایگاه خبری شبکه به نقل از خبرنگار ایرنا ، جهیزیه این زوج های جوان در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور نیکوکاران آملی و مردم به آنها اهداء شد.
مدیرعامل شعبه آمل این سازمان خیریه در این مراسم گفت : این نخستین مرحله از توزیع جهیزیه مهرجویان زیرپوشش این نهاد بود که برای آنها در مجموع حدود یک میلیارد و 500 میلیون ریال با همکاری نیکوکاران آملی جهزیه خریداری شد.
حسین رمضانی با بیان اینکه پارسال نیز حدود 100 زوج کم توان مالی آملی زیر پوشش سازمان مردم نهاد وخیریه آبشارعاطفه به خانه بخت رفتند ، اضافه کرد : تا پایان امسال نیز با جمع آوری کمک های مردمی ، بیش از 200 زوج کم توان مالی که در نوبت انتظار برای تهیه جهزیه هستند ، به خانه بخت خواهند رفت.
وی همچنین از توزیع بیش از 500 سبد غذایی ویژه ماه مبارک رمضان از سوی سازمان خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های شعبه آمل به خانواده های زیرپوشش این نهاد در روزهای آینده خبر داد و گفت که در مجموع بیش از یک میلیارد ریال برای خرید سبدهای غذایی ماه مبارک رمضان بین نیازمندان اختصاص داده شده است.
مدیرعامل خیریه آبشار عاطفه های شعبه آمل ، توانمندسازی خانواده های نیازمند و زیرپوشش این نهاد با حمایت های مالی و سرمایه حداقلی را از اولویت های سال 97 بیان کرد و افزود : قصد داریم در سال جاری سبدهای غذایی که به خانواده های تحت پوشش داده خواهد شد، از تولیدات مددجویان این نهاد تهیه شود.
رمضانی اضافه کرد : این طرح که ابتکار سازمان خیریه آبشارعاطفه های شعبه آمل بوده ، مورد توجه مدیران سازمان کشوری قرار گرفته و به عنوان پایلوت به دیگر شعبه های استان ها ابلاغ شده است .
وی همچنین از راه اندازی شعبه های جدید سازمان خیریه و مردم نهاد آبشار عاطفه ها در بخش های امامزاده عبدالله (ع) و لاریجان شهرستان آمل در نیمه نخست امسال خبر داد و یادآور شد : هم اکنون بیش از یکهزار و 70 خانواده کم توان مالی زیرپوشش خدماتی حمایتی این نهاد هستند.
7327/1654