سرپرست باشگاه خونه به خونه مازندران شنبه شب با تائید این خبر به خبرنگار ایرنا گفت که برزگر تا انتخاب سرمربی تیم ، هدایت کادر فنی را بر عهده دارد و در بازی فردا برابر مس کرمان نیز روی نیمکت خونه به خونه خواهد نشست.
ابراهیم محمودی افزود : پیروز جغتاپور ، مهران نجفی و رضا تقوی نیز در کنار مهران برزگر به صورت مشورتی حضور خواهند داشت.
** مخالف باشگاه با استعفای نکونام
وی با بیان اینکه هنوز باشگاه خونه به خونه با استعفای جواد نکونام مخالفت نکرده و استعفای رسمی نکونام نیز به باشگاه ارسال نشده است ، گفت که هنوز هیچ چیزی مشخص نشده و تا چند روز آینده با تصمیم مالک باشگاه وضعیت سرمربی این تیم مشخص خواهد شد.
رفتن جواد نکونام از خونه به خونه تقریبا ناگهانی و پس از یک بازی انجام شده در نیم فصل دوم لیگ رخ داد و به همین دلیل هنوز روایت بی طرفانه ای از علت خداحافظی وی شنیده نشده است ، ولی عدم حضورش به همراه دیگر اعضای کادر فنی در تمرینات روزهای اخیر به این معناست که کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران ، تصمیمی برای بازگشت دوباره به بابل ندارد.
تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در یکی از دیدارهای حساس هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور از ساعت 14 عصر فردا یکشنبه در ورزشگاه هفت تیر بابل میزبان تیم مس کرمان است.
تیم خونه به خونه مازندران که پس از عبور از 12 بازی بدون شکست ، می رفت تا نیم فصل دوم رقابت ها را نیز با قدرت آغاز کند، با شکست خفیف و قابل پیش بینی به زعم نکونام سرمربی این تیم کافی بود تا خونه به خونه ، تیم رویایی این فصل وارد بحرانی خود ساخته شود و با استعفای سرمربی و سایر اعضای کادر فنی ، این تیم خوب مازندرانی وارد حاشیه های فراوان شود.
این مساله سبب شد تا تمرینات این هفته تیم خونه به خونه زیر نظر مهران نجفی ، پیروز جغتاپور ، رضا تقوی و مهران برزگر برگزار شود.
شاید تیم خونه به خونه شرایطی برخلاف نیم فصل نخست را تجربه می کند ولی یقینا بازیکنان این تیم بهتر از هر کسی می دانند نتایج نیم فصل اول این رقابت ها با تلاش و همت خود آنها رقم خورد و شیرها برای رسیدن به هدف بزرگی که به دنبالش بودند در نیم فصل دوم نیز مستحکم تر از نیم فصل اول پای به مسابقات خواهند گذاشت.
در آن سوی میدان نیز شاگردان ‘ نخعی ‘ در تیم مس کرمان که با 22 گل زده یکی از بهترین خط حمله های لیگ را در اختیار دارند، به خوبی می دانند حریف این هفته اشان خونه به خونه ای است که در خط حمله دست کمی از آنها ندارد ولی قدرت واقعی این تیم در خط دفاعی و دروازه اش با دریافت تنها 11 گل خورده نهفته است.
تیم خونه به خونه مازندران تا پایان هفته هجدهم این مسابقات با کسب 7 پیروزی ، 8 تساوی و 3 شکست با 29 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم های اکسین البرز و فجر سپاسی در رده پنجم جدول قرار دارند و مس کرمان نیز با همین تعداد بازی ، 8 پیروزی ، 3 تساوی و 7 شکست وکسب 27 امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد.
خونه به خونه در صورت برتری مقابل مس کرمان این فرصت را دارد تا هم صعودی یک پله ای در جدول را تجربه کند و هم فاصله اش با صدرنشینان لیگ را کمتر کند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654