به گزارش پایگاه خبری شبکه به نقل از ایکنا از خوزستان، حجت الاسلام سید لطف الله سپهر رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در مراسم بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) که در مصلی مهدیه امام خمینی اهواز برگزار شد، با تسلیت این ایام اظهار کرد: مقام معظم رهبری در خصوص فضائل حضرت امام خمینی(ره) فرمودند ایشان همه خصوصیات خوب و کمیاب را که می تواند در یک انسان جمع آوری شود دارا بود. امام(ره) با این ویژگی ها بود توانست دل مستضعفین را روشن سازد و به انسانها بفهماند انسان کامل شدن افسانه نیست.

وی افزود: امام(ره) بعد از معصومین تمام خصوصیات انبیاء و معصومین را داشتند. مبارزه با زور و ایستادگی در مقابل زور از خصوصیات ایشان بود. امام(ره) با ساده زیستی سبک زندگی اسلامی معصومین را احیا کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: امام نشان داد رهبری است که طرفدار کوخ نشینان است و در مقابل مرفهان بی درد و شرق و غرب در نهایت اعتلا، ایمان و وحدت می ایستد.

سپهر افزود: مقام معظم رهبری تعریف بحق و زیبایی داشتند و فرمودند که امام(ره) شناسنامه انقلاب اسلامی بود و انقلاب اسلامی بی نام ایشان در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست.

وی گفت: امام(ره) شخصیتی بود که در دنیا فکر جدیدی به وجود آورده است و امروز صاحبنظران غربی می گویند دنیا در سه بخش است، بخش نخست آمریکا، دوم اندیشه اسلام انقلابی ایران و سوم بقیه دنیا.. یعنی امروز تحلیل می کنند اندیشه انقلابی امام در مقابل اندیشه تمام دنیا در حال تقابل است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان ضمن تسلیت ارتحال امام(ره) و تبریک آغاز سی امین سال زعامت و رهبری مقام معظم رهبری بیان کرد: از حضور اقشار مختلف مردم تقدیر و تشکر می کنم. همه ما افتخار فرزندی و سربازی امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری را داریم.

سپهر بیان کرد: امروزه کشورهای غربی صدها تحلیلگر را به کار می گیرند تا سخنرانی های مقام معظم رهبری را برای سیاست مداران غربی تحلیل کنند. امروز مقام معظم رهبری مانند امام راحل(ره) و اجداد طاهرینشان در مقابل تمامیت استکبار ایستاده است.

سپهر با اشاره به برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در خوزستان گفت: بیش از 70 مراسم در سطح استان خوزستان به مناسبت سالگرد ارتحال امام و سالروز قیام 15 خرداد برگزار شده و می شود.

انتهای پیام